Biz Kimiz


2012 yılında kurulmuş olan firmamız, Yüksek teknolojili makinalarda talaşlı imalat yöntemlerini kullanarak metal esaslı yedek parça gereksinimini karşılamak üzere Bayrampaşa’da, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti prensibi ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir Sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte olan firmamız, üretim ekipman yatırımlarına sektördeki gelişmelere göre yön vermektedir cnc torna tezgahlarımız ile hizmet vermektedir. Her türlü malzeme ile istenen ölçülerde Otomotiv ve farklı sanayilerin bünyesinde yer alan firmalara üretim yapmaktayız.

En iyi ve en doğru ürünü mümkün olabilecek en rekabetçi fiyatlar ile müşterilerine ve iş ortaklarına sunmayı ilke edinen “OTTO METAL” , ürün kalitesi ve hizmet istikrarı ile taleplerinize uygun çözümler sunacaktır.


HİZMETLERİMİZ


- Cnc Torna
- CNC Freze
- Kaynak

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger kuruluslar tarafından örnek alınan bir kurum olmak."

Misyonumuz


"Sanayinin her kesimine yüksek kalitede hızmet sunmak,sanayi sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak."